Czas i koszt dostawy

Sposoby płatności:

- przelew/przedpłata na konto:

Pieniądze za zamówienie należy wpłacić przelewem na konto bankowe w terminie do 14 dni od złożenia zamówienia - po upływie tego terminu zamówienie będzie anulowane! Po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto następuje wysyłka zamówionych pozycji.

Dane do przelewu:

CALVARIANUM
Wydawnictwo oo. Bernardynów
34-130 Kalwaria Zebrzydowska
ul. Bernardyńska 46
NIP: 551-16-96-436; Regon: 040014471-00030

Numer konta bankowego: 35160014621835141400000001


Prosimy o wpisywanie numeru zamówienia w tytule przelewu.

- płatność przy odbiorze u dostawcy (kuriera):

za przesyłkę płaci się przy odbiorze u kuriera.


Wysyłka za granicę:

Za granicę wysyłamy tylko i wyłącznie przy wcześniejszej wpłacie pieniędzy na konto bankowe. Koszty przesyłki są ustalane dopiero po złożeniu zamówienia. Cena za przesyłkę jest uzależniona od wagi zamówionych książek. Ostateczna kwota do zapłaty jest podawana w osobnym mailu do klienta.

Dane do przelewów zagranicznych:

CALVARIANUM
Wydawnictwo oo. Bernardynów
34-130 Kalwaria Zebrzydowska
ul. Bernardyńska 46

Numer konta bankowego: 
IBAN: PL 35160014621835141400000001

BIC: PPABPLPK
SWIFT: PPABPLPKXXX

Koszty przesyłki:

Kupujący jest obciążany kosztami dostawy. Koszt przesyłki jest ustalany na podstawie aktualnego cennika Poczty Polskiej. Do każdej ceny przesyłki dodawany jest koszt opakowania. Dowód zakupu (oryginał faktury VAT) jest dołączany do przesyłki. Koszty dostawy wliczone są w cenę towaru.

W przypadku nieodebrania przesyłki w terminie, podania nieprawidłowych lub niepełnych danych adresowych, co spowoduje zwrot przesyłki do Wydawnictwa, istnieje możliwoœć ponownego jej wysłania do Odbiorcy, przy czym doliczony zostanie koszt ponownej dostawy.

Czas dostawy:

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Przesyłki wysyłane Pocztą Polską dostarczane są w ciągu 2-5 dni roboczych, po dokonaniu wysyłki z naszego magazynu. Wydawnictwo nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane niewywiązaniem się przez firmy dostarczające z umów obsługi przewozowej i pocztowej.

Zamawiający ma prawo zmiany zamówienia lub rezygnacji z niego do momentu wysyłki zamówionego towaru. Po wysłaniu przesyłki nie ma możliwości zmiany ani anulowania zamówienia. Realizacja przesyłki następuje w dniu złożenia zamówienia lub w następnym dniu roboczym.

Copyright © calvarianum.pl 2014
Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:
VArts.pl